2016

Wyniki konkursu...

Znamy już nazwiska zwycięzców szkolnego konkursu fotograficznego "Tarnów – moje miasto magiczne". Autorzy najpiękniejszych zdjęć, którzy na nowo odkryli piękno tarnowskich zakątków i obiektów, otrzymali dyplomy i nagrody z rąk pani dyrektor Barbary...

Wigilie klasowe

Jak co roku w ostatni dzień przed przerwą świąteczną w klasach były organizowane spotkania opłatkowe z wychowawcą. Na stołach pojawiły się paszteciki, barszcz czerwony oraz słodkości. Z głośników było słychać kolędy, a młodzież składała sobie nawzajem...

Szlachetna Paczka

Na przełomie listopada i grudnia bieżącego roku społeczność Niepublicznego Gimnazjum „PIĘTNASTKA” wspólnie z opiekunami SU zaangażowali się słowem i czynem w ogólnokrajowy projekt pod nazwą: SZLACHETNA PACZKA, który w wyjątkowy sposób...

Ogólnopolski konkurs...

15 grudnia 2016 roku w siedzibie Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie przy ulicy Nowy Świat  uczniowie: Dominik Kozioł klasa I b, Bartłomiej Dziodzio klasa II b, Wiktor Kędzierski klasa III a, Wiktor Kulesza klasa III a reprezentowali nasze gimnazjum w...

Święty Mikołaj

Szóstego grudnia do naszej klasy zawitał z niecierpliwością oczekiwany gość. Rozpoczynała się właśnie lekcja języka polskiego, kiedy rozległo się pukanie do drzwi i, z charakterystycznym: „HO, ho, ho!”, wszedł święty Mikołaj. Wszyscy ucieszyliśmy się z jego...

11 listopada

11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii Polski. Stała się ona symbolem dążeń kilku pokoleń Polaków do odzyskania utraconej w osiemnastym wieku niepodległości. Z okazji Święta Niepodległości uczniowie klasy 5c Szkoły Podstawowej nr 15 i klasy 2 a Gimnazjum...

Eliminacje szkolne do...

7.11.2016 przeprowadzone zostały eliminacje szkolne do  OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO IM. MAJORA MARKA GAJEWSKIEGO LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1768–1864. OD KONFEDERACJI BARSKIEJ DO POWSTANIA STYCZNIOWEGO – ZA WOLNOŚĆ...

ZNICZ – pamiętamy i...

Z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych i Wspomnienia Wiernych Zmarłych Samorząd Uczniowski naszej szkoły w dniu 28 października 2016r. zorganizował akcję „ZNICZ – pamiętamy i pomagamy”. Przewodniczący klas wraz z Samorządem Uczniowskim oraz opiekunami –...

Dzień Komisji Edukacji...

W piątek 14 października, jak co roku, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. W sali gimnastycznej zgromadzili się nauczyciele, zaproszeni goście oraz młodzież. Interesującą scenografię, wprowadzająca w atmosferę tego wyjątkowego dnia wykonały panie: Jolanta...

TARNÓW – MOJE MIASTO...

KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA UCZNIÓW KLAS 4 – 6 SZKOŁY PODSTAWOWEJ Nr 15 I UCZNIÓW KLAS 1-3 NIEPUBLICZNEGO GIMNAZJUM „PIĘTNASTKA” TARNÓW – MOJE MIASTO MAGICZNE Czasami, w pewnych sytuacjach, pod wpływem chwili, emocji, nawet, to co zwykłe,...

„OLIVER TWIST” w oryginale

W październikowe, deszczowe południe klasy Euro naszego gimnazjum wybrały się do krakowskiego teatru Variete na przedstawienie w języku angielskim: „Oliver Twist”. Sztuka przygotowana w oparciu o jedną z najlepszych powieści Ch. Dickensa spotkała się ze świetnym odbiorem...

Ślubowanie klas pierwszych

14 października 2016r.w naszym gimnazjum odbyła się uroczystość przyjęcia do społeczności szkolnej uczniów klas pierwszych. Akademia rozpoczęła się w sali gimnastycznej. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Aleksandra Pazdro powitała swoich młodszych kolegów...

Najsympatyczniejszy Chłopak...

W dniu 28 września odbyły się wybory na Najsympatyczniejszego Chłopaka 2016, którym został Mikołaj Janas z klasy 1a. Zwycięzcy gratulujemy :):)  

Ognisko integracyjne

Tradycją w naszym gimnazjum stały się już coroczne ogniska integracyjne. Tego roku odbyło się ono 16 września. Uczestniczyli w nim uczniowie klas: pierwszych, drugich i trzecich wraz z wychowawcami. Nie odbyło się bez siatkówki, piłki nożnej i różnego rodzaj konkurencji....

„Jasne, że Jasna”

„Jasne, że Jasna” pod takim hasłem w dniu 15.09 odbył się turniej- spartakiada gimnazjalna o Puchar Prezydenta Tarnowa - Romana Ciepieli. Reprezentantki naszego gimnazjum toczyły boje w piłce ręcznej a po przeciwnej stronie stanęła reprezentacja Gimnazjum nr 6. Wynik meczu...

Udział w wolontariacie

W dniach 23-24 września 2016 roku uczniowie naszego Gimnazjum wzięli udział w wolontaracie organizowanym przez Fundację Promyk Nadziei w Simply Market. Gimnazjaliści zbierali wolne datki oraz pomagali w pakowaniu zakupów klientom sklepu.

Inauguracja roku szkolnego...

1 września  2016 roku uczniowie Niepublicznego Gimnazjum "PIĘTNASTKA" rozpoczęli kolejny rok szkolny. Spotkanie ze szkołą zaczęło się uroczystą akademią.  Swoją obecnością na inauguracji roku zaszczycili nowi uczniowie naszej szkoły, ich rodzice, drugo- i trzecioklasiści,...

Lista uczniów przyjętych do...

KLASA A Grupa Euro        KLASA B BOGUSZ WIKTORIA BONKOWSKA WERONIKA GRUCHAŁA NATALIA GAŁUSZKA MICHAŁ HABEL IGA JURKIEWICZ ALEKSANDRA JANAS MIKOŁAJ KOZIŃSKI PIOTR KALICIŃSKI...

Tarnowska Marka Talentu 2016

W tym roku honorowy tytuł Tarnowskiej Marki Talentu uzyskali dwaj nasi uczniowie z klasy III A : Mateusz Andrzejewski i Szymon Skowron.Mateusz brał udział w:- Małopolskim Konkursie z Historii i został finalistą;- XXI Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Losy żołnierza i dzieje...

Zakończenie Roku Szkolnego

22 czerwca pożegnaliśmy uczniów klasy trzeciej. Pani dyrektor Barbara Tyka podsumowała trzy lata nauki absolwentów w gimnazjum. Następnie nadszedł czas na rozdanie nagród, wyróżnień oraz dyplomów. Najpierw pogratulowano uczniom, którzy 23 czerwca, w...

P1010022W dniu 28 września odbyły się wybory na Najsympatyczniejszego Chłopaka 2016, którym został Mikołaj Janas z klasy 1a.

Zwycięzcy gratulujemy :):)

 

Nowości w serwisie

Mikołajki w gimnazjum

Dzień mikołajek, To nie dzień bajek, Więc jeśli wierzysz w świętego Mikołaja Tu wszystko stać prawdziwe się może, Możesz być pewny - on Ci pomoże! 6 grudnia jest dniem, w którym…

XVIII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Młodzieży Gimnazjalnej Legnica 2017

Kinga Karaś uczennica klasy II A naszego Gimnazjum reprezentująca województwo małopolskie została laureatką XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Młodzieży Gimnazjalnej…

ZNICZ – pamiętamy i pomagamy…

PA310153
Śmierć nie kończy ludzkiego życia i nie kończy więzi między ludźmi. Kościół tworzą zarówno żyjący na ziemi (Kościół pielgrzymujący), jak i ci którzy osiągnęli zbawienie i…

Miasto – Gra. II a

20171025 122121
25 października klasa II a wzięła udział w warsztatach „Miasto- Gra. Tworzymy tarnowskie planszówki ”, zorganizowanych przez Centrum Sztuki Mościce. Prowadzącą zajęcia była p.…

Kontakt

Niepubliczne Gimnazjum „Piętnastka”

Adres: 
33-100 Tarnów,
ul. Krupnicza 8
tel.14 655-92-92, 510 793 052
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 8731800469
REGON: 122714883